GRAUDU IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 133–144 no 175 rezultātiem
-

Ciete kartupeļu 400g
€1,05 2.63 €/kg -

Makaroni olu Balticovo Rigatoni 500g
€2,25 4.50 €/kg -

Makaroni olu Balticovo Fusilli 500g
€2,25 4.50 €/kg -

Makaroni olu Balticovo Spaghetti 500g
€2,25 4.50 €/kg -

Pārslas Herkuless auzu ātri pagat. ar melleņu gb 210g
€3,35 15.95 €/kg -

Makaroni Pasta Zara Nr3 spagetti 500g
€1,89 3.78 €/kg -

Makaroni Pasta Zara Nr.64 spirāles smalkās 500g
€1,89 3.78 €/kg -

Makaroni Pasta Zara Nr.27 radziņi smalkie 500g
€1,89 3.78 €/kg -

Rīsi Valdo 1kg (8x125g)
€3,89 3.89 €/kg -

Miltu maisījums City Taste amerikāņu stila pankūkas 400g
€1,99 4.98 €/kg -

Ciete kukurūzas 400g
€1,99 4.98 €/kg -

Linsēklas Zelta rieksts 200g
€0,75 3.75 €/kg
Atlasīti 133–144 no 175 rezultātiem