GRAUDU IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 121–132 no 175 rezultātiem
-

Griķi Valdo 8*125g
akcijaOriginal price was: €3,79.€2,69Current price is: €2,69. 2.69 €/kg -

Milti Herkuless kviešu a/l 1kg
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,09Current price is: €1,09. 1.09 €/kg -

Maisījums Pankūkas kartupeļu 200g
akcijaOriginal price was: €1,39.€1,25Current price is: €1,25. 6.25 €/kg -

Mīkla Rauga sausais mais.500g
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,35Current price is: €1,35. 2.70 €/kg -

Putra AXA ar krējumu,banāniem un zemenēm bez cukura 40g
€0,71 17.75 €/kg -

Makaroni trubiņas 1kg
€1,15 1.15 €/kg -

Grūbas pērļu Tautas 4x100g
€1,69 4.23 €/kg -

Maisījums miltu City Taste Itāļu picai 470g
€1,19 2.53 €/kg -

Milti Herkuless kviešu a/l 2kg
€2,59 1.30 €/kg -

Rīsi gargraudu 4x100g
€0,89 2.23 €/kg -

Makaroni Barilla Fusilli 500g
€1,99 3.98 €/kg -

Makaroni Barilla spagetti 500g
€1,89 3.78 €/kg
Atlasīti 121–132 no 175 rezultātiem