GRAUDU IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 109–120 no 175 rezultātiem
-

Kvinoja baltā 250g
€2,39 9.56 €/kg -

Makaroni Primo Fusilli 1kg
€1,55 1.55 €/kg -

Pārslas Herkuless ātri pagat.ar meža ogām un pienu 35g
€0,59 16.86 €/kg -

Maisījums svētku kūka 450g
€1,79 3.98 €/kg -

Gudrie graudi grūbu, paprikas, dārzeņu maisījums 4x90g
akcijaOriginal price was: €2,89.€2,29Current price is: €2,29. 6.36 €/kg -

Maisījums Lēcu zupa Āzijas gaumē Valdo 250g
akcijaOriginal price was: €2,45.€1,95Current price is: €1,95. 0.01 €/kg -

Putraimi miežu Zelta Saule 1000g
akcijaOriginal price was: €1,19.€0,89Current price is: €0,89. 0.89 €/kg -

Pērļu grūbu, sark. lēcu, sark. kvinojas maisījums 4x90g
akcijaOriginal price was: €2,89.€2,29Current price is: €2,29. 6.36 €/kg -

Pārslas kukurūzas Valdo ā/vārāmās 500g
akcijaOriginal price was: €2,09.€1,59Current price is: €1,59. 3.18 €/kg -

Putra auzu Dobele aveņu 50g
akcijaOriginal price was: €0,95.€0,65Current price is: €0,65. 13.00 €/kg -

Putraimi kukurūzas Zelta Saule 1kg
akcijaOriginal price was: €1,89.€1,29Current price is: €1,29. 1.29 €/kg -

Rīsi Valdo Basmati fas. 500g
akcijaOriginal price was: €2,75.€1,89Current price is: €1,89. 3.78 €/kg
Atlasīti 109–120 no 175 rezultātiem