GRAUDU IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 145–156 no 175 rezultātiem
-

Rīsi Dobele gargraudu kastīte 4x125g
€1,79 3.58 €/kg -

Makaroni Dobele Alfabetto 500g
€1,35 2.70 €/kg -

Rīsu maisījums Valdo pilngraudu 4x125g
€1,89 3.78 €/kg -

Pārslas griķu Dobele 500g
€2,79 5.58 €/kg -

Manna Zelta Saule 1000g
€1,45 1.45 €/kg -

Rīsi parbolde 4x100g
€1,19 2.98 €/kg -

Pērļu grūbu, linsēklu, saulē kaltētu tomātu maisījums 4X90g
€2,89 8.03 €/kg -

Grūbas Zelta Saule 1kg
€1,19 1.19 €/kg -

Griķi Zelta saule 1kg
€2,29 2.29 €/kg -

Makaroni Pasta Zara Nr.40 trubiņas 500g
€1,89 3.78 €/kg -

Pārslas prosas Valdo ā/vārāmās 400g
€2,25 5.63 €/kg -

Zirņi pelēkie Zelta Saule 1000g
€1,99 1.99 €/kg
Atlasīti 145–156 no 175 rezultātiem