GRAUDU IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 73–84 no 175 rezultātiem
-

Kuskuss Valdo 500g (4X125g)
€2,29 4.58 €/kg -

Milti Herkuless auzu pilngraudu 1kg
€2,45 2.45 €/kg -

Makaroni Italpasta Nr.88 500g
akcijaOriginal price was: €1,75.€1,39Current price is: €1,39. 2.78 €/kg -

Milti Herkuless kviešu Pašbriestošie 1kg
€2,25 2.25 €/kg -

Nūdeles olu 500g
€2,79 5.58 €/kg -

Pārslas Herkuless auzu 7graudu ar klijām-lins.500g
€2,45 4.90 €/kg -

Putra Axa ā/p auzu ar saldo krējumu, avenēm un kazenēm 40g
€0,49 12.25 €/kg -

Putra Axa ā/p auzu ar mellenēm 40g
€0,45 11.25 €/kg -

Putra Axa ā/p auzu ar zemenēm un saldo krējumu 40g
€0,49 12.25 €/kg -

Pārslu auzu putra ar ābolu un kanēli Axa 40g
€0,49 12.25 €/kg -

Pārslas Dobeles 5 graudu 500g
€1,35 2.70 €/kg -

Pārslas auzu ātri vārāmās kastītē 500g
€1,15 2.30 €/kg
Atlasīti 73–84 no 175 rezultātiem