Šokolādes tāfeles
Atlasīti 1–12 no 71 rezultātiem
-

Šokolāde Milka Daim 90g
akcijaOriginal price was: €2,59.€1,79Current price is: €1,79. 19.89 €/kg -

Šokolāde tumšā ar mango pildījumu Pergale 100g
€1,99 19.90 €/kg -

Šokolāde piena Fazer zilā 180g
akcijaOriginal price was: €5,99.€3,79Current price is: €3,79. 19.95 €/kg -

Šokolāde piena ar meža ogu pildījumu Pergale 100g
€1,99 19.90 €/kg -

Šokolāde piena Geisha Crispy Dream 100g
€2,99 29.90 €/kg -

Šokolāde tumšā ar ķiršiem un mandelēm Lukss 90g
€2,99 33.22 €/kg -

Šokolāde Laima īpaši tumšā 70% Lukss 90g
€2,99 33.22 €/kg -

Šokolādes tāfele tumšā Laima Lukss 87% 90g
€2,99 33.22 €/kg -

Šokolāde Roshen Lacmi piena black,white and carm 100g
€2,29 22.90 €/kg -

Šokolāde Roshen Lacmi piena šokol. ar gaišo cepumu 100g
€2,29 22.90 €/kg -

Šokolāde Roshen Lacmi piena ar piena pild.un vaf. 90g
€2,29 25.44 €/kg -

Šokolādes tāfele Lukss Roze 90g
€2,99 33.22 €/kg
Atlasīti 1–12 no 71 rezultātiem