Šokolādes tāfeles
Atlasīti 25–36 no 71 rezultātiem
-

Šokolāde Laima tumšā ar lazdu riekstiem Lukss 190g
€6,29 33.11 €/kg -

Šokolāde Laima tumšā ar veselām mandelēm Lukss 190g
€6,29 33.11 €/kg -

Šokolāde tumšā ar lazdu riekstiem Pergale 85g
€2,69 31.65 €/kg -

Šokolāde piena ar lazdu riekstiem Pergale 85g
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,39Current price is: €1,39. 16.35 €/kg -

Šokolāde tumšā ar dzērvenēm Pergale 85g
€2,69 31.65 €/kg -

Šokolāde tumšā 72% Pergale 85g
€2,69 31.65 €/kg -

Šokolāde Fazer Dumle 180g
akcijaOriginal price was: €5,99.€3,79Current price is: €3,79. 18.95 €/kg -

Šokolāde Milka Strawberry 100g
€2,59 25.90 €/kg -

Šokolāde piena Vāverīte 90g
akcijaOriginal price was: €2,59.€1,89Current price is: €1,89. 21.00 €/kg -

Šokolādes tāfele piena Lācītis Ķepainītis 190g
€5,29 27.84 €/kg -

Šokolādes tāfele Serenāde tumšā ar apr.un lazdu riekst. 190g
€6,29 33.11 €/kg -

Šokolādes tāfele Lukss 190g
€6,29 33.11 €/kg
Atlasīti 25–36 no 71 rezultātiem