SALDUMI/UZKODAS
Atlasīti 37–48 no 887 rezultātiem
-

Šokolādes tāfele Lukss Roze 90g
€2,99 33.22 €/kg -

Riekstu un rozīņu maisījums mix Arimex 500g
€5,99 11.98 €/kg -

Konfekte piena Skrīveru gotiņa assorti 250g
€3,09 12.36 €/kg -

Vafeles Wafers ar šokolādes pildījumu Roshen 216g
€1,99 9.21 €/kg -

Čipsi Estrella Bites ar grilētu BBQvistiņu garšu 110g
€1,85 16.82 €/kg -

Vafeles Wafers ar piena krēma pildījumu Roshen 216g
€1,99 9.21 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka krējuma,sīpolu 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka siers 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka tomātu 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Konfektes želejas Fini sour laces 85g
€1,29 15.18 €/kg -

Zefīrs ar vaniļas garšu Skrīveru 170g
akcijaOriginal price was: €2,29.€1,79Current price is: €1,79. 10.53 €/kg -

Sausās brokastis Nestle Corn Flakes bez glūtēna 375g
akcijaOriginal price was: €3,99.€2,99Current price is: €2,99. 7.97 €/kg
Atlasīti 37–48 no 887 rezultātiem