Apstrādāti dārzeņi
Atlasīti 1–12 no 21 rezultātiem
-

Dzērvenes savā sulā ar cukuru nekarsētas 300g
€3,59 11.97 €/kg -

Skābēti kāposti ar burkāniem 550g paciņa
akcijaOriginal price was: €1,45.€0,99Current price is: €0,99. 1.80 €/kg -

Kāposti štovēti Citro 500g
€1,99 3.98 €/kg -

Sula skābētu kāpostu 0.25l
€0,95 3.17 €/l+ depozīts €0,10 -

Skābie kāposti ar burk.marin.Spicie 850g
€1,59 1.87 €/kg -

Vārītas saldās kukurūzas vālītes 450g Muižkungu
€2,19 -

Bietes marinētas kubiņos Kok 500g
€1,09 2.18 €/kg -

Štovēti kāposti ar karamelizētiem sīpoliem, 500g
akcijaOriginal price was: €2,15.€1,49Current price is: €1,49. 2.98 €/kg -

Kāposti štovēti 500g paciņas
akcijaOriginal price was: €2,15.€1,49Current price is: €1,49. 2.98 €/kg -

Štovēti kāposti ar kūp. šķiņķi 500g
€2,49 4.98 €/kg -

Kāposti štovēti 700g spainītī
€3,29 4.70 €/kg -

Skābēti kāposti sver. Latvija
€1,36 1.36 €/kg
Atlasīti 1–12 no 21 rezultātiem