SALDĒTI PRODUKTI
Atlasīti 1–12 no 107 rezultātiem
-

Šnicele vistas filejas 57% slad.500g
€5,29 10.58 €/kg -

Pica Hotdogs style ar sieru 531g
akcijaOriginal price was: €4,59.€4,49Current price is: €4,49. 8.46 €/kg -

Pica Hotdogs style ar salami 551g
akcijaOriginal price was: €4,59.€4,49Current price is: €4,49. 8.15 €/kg -

Biezpiena plācenīši Ekspresso sald. 500g
€4,89 9.78 €/kg -

Zivju pirkstiņi Fjords 250g
€2,59 10.36 €/kg -

Sīpolu gredzeni Ecofrost mīklā sald.sver.
€6,19 6.19 €/kg -

Maisījums darzēņu Bauer Easy Wok cepšanai 400g
€1,89 4.73 €/kg -

Maisījums darzēņu Bauer Itāļu stilā 400g
€1,79 4.48 €/kg -

Vistas filējas gabaliņi rīvmaizē 500g
€5,35 10.70 €/kg -

Dārzeņi Bauer ar kartupeļiem un sēnēm 400g
€1,79 4.48 €/kg -

Pupiņas Bauer zaļās grieztas saldēt.400g
€1,35 3.38 €/kg -

Pelmeņi mazie Jelgava 400g
€1,89 4.73 €/kg
Atlasīti 1–12 no 107 rezultātiem