MAIZES IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 13–24 no 141 rezultātiem
-

Tostermaize Latvijas Tost maize kraukšķīgā 500g
€1,79 3.58 €/gb -

Baltmaize Rudens 500g
€1,05 2.10 €/kg -

Grauzdiņi Flint rudzu spicy 70g
€0,69 8.63 €/kg -

Maize Latvijas graudu sēklu 300g
€1,25 4.17 €/kg -

Tostermaize Fazer sēklu bagātīgā 450g
€1,65 3.67 €/kg -

Baltmaize Klona griezta Druva 500g
€0,55 1.10 €/kg -

Saldskābmaize Latvijas Zeltene 390g
€1,09 2.79 €/kg -

Maize rudzu Zeltene pusīte 390g
akcijaOriginal price was: €1,09.€0,99Current price is: €0,99. 2.54 €/kg -

Tortillas Santa Maria 320g
€2,39 7.47 €/kg -

Maize rudzu Zemnieku griezta 800g
€0,89 1.11 €/kg -

Baltmaize Rīta griezta 500g
akcijaOriginal price was: €1,09.€0,89Current price is: €0,89. 1.78 €/kg -

Maize Latvijas Zeltene rudzu gaišā 800g
€1,75 2.19 €/kg
Atlasīti 13–24 no 141 rezultātiem