Maize rudzu, saldskābā
Atlasīti 1–12 no 34 rezultātiem
-

Rudzu maize pilngraudu Druva Spēkavota 800g
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,49Current price is: €1,49. 1.86 €/kg -

Rudzu maize pilngraudu Druva Spēkavota 400g
akcijaOriginal price was: €1,09.€0,79Current price is: €0,79. 1.98 €/kg -

Maize rudzu formas Druva 600g
€1,39 2.32 €/kg -

Saldskābmaize formas maize Zemnieku 600g
€1,29 2.15 €/kg -

Maize Kuršu pilngraudu rudzu 800g
€1,99 -

Maize Latvijas graudu rudzu 390g
€1,29 3.31 €/kg -

Saldskābmaize Latvijas Zeltene 390g
€1,09 2.79 €/kg -

Maize rudzu Zeltene pusīte 390g
akcijaOriginal price was: €1,09.€0,99Current price is: €0,99. 2.54 €/kg -

Maize rudzu Zemnieku griezta 800g
€0,89 1.11 €/kg -

Maize Latvijas Zeltene rudzu gaišā 800g
€1,75 2.19 €/kg -

Maize Kuršu saldskābā 800g
€1,75 2.19 €/kg -

Rudzu maize Fazer Gardā 390g
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,89Current price is: €0,89. 2.28 €/kg
Atlasīti 1–12 no 34 rezultātiem