KULINĀRIJA
Atlasīti 13–24 no 81 rezultātiem
-

Salāti dārzeņu rasols Citro 300g
€1,69 1.69 €/kg -

Salāti Rūjienas Citro 300 g
€1,39 4.63 €/kg -

Salāti Surimi un kāpostu Citro 300 g
€2,39 7.97 €/kg -

Gaļa vistas želejā Citro 300g
€2,99 9.97 €/kg -

Salāti gaļas Sātīgie Citro 300g
€2,49 8.30 €/kg -

Des.Panna Cotta ar zem.mērci Citro 180g
€1,45 8.06 €/kg -

Cepta zivs dārzeņu marinādē Citro 300g
€2,99 9.97 €/kg -

Zupa Soļanka Citro 500g
€2,49 4.98 €/gb -

Salāti siļķe kažokā Citro 300g
€2,39 7.97 €/kg -

Salāti Vinegrets Citro 300g
€1,49 4.97 €/kg -

Salāti Cēzara Citro 130g
€2,29 16.36 €/kg -

Smiltsērk. krēms ar vaniļas mērci Citro 150g
€1,39 9.27 €/kg
Atlasīti 13–24 no 81 rezultātiem