Dārzeņu konservējumi
Atlasīti 25–36 no 128 rezultātiem
-

Sēnes marinētas Shitake 580ml
€3,99 6.88 €/l -

Zupa Harčo Kronis 480g
€1,99 4.15 €/kg -

Zupa Borščs svaigu kāpostu Kok 500g
€2,09 4.18 €/kg -

Salāti gurķu-sinepju 390g
€3,29 8.44 €/kg -

Zupa Pupiņu Kronis 500ml
€2,19 4.38 €/l -

Kukurūza Bonduelle 530g/360g
akcijaOriginal price was: €2,89.€2,19Current price is: €2,19. 4.13 €/kg -

Bietes marinētas ar ķimenēm 580g/330g
€2,95 5.09 €/kg -

Kukurūza Bonduelle 170g/140g
akcijaOriginal price was: €1,79.€1,25Current price is: €1,25. 7.35 €/kg -

Zirņi zaļie Bonduelle bundža 200g/130g
€1,57 7.85 €/kg -

Šampinjoni etiķī Bonduelle 280g/165g
€3,09 11.04 €/kg -

Zirņi zaļie Bonduelle 660g/465g
€3,35 5.08 €/kg -

Zupa Frikadeļu Muižkungu Jaunskungu 480g
akcijaOriginal price was: €3,19.€2,39Current price is: €2,39. 4.98 €/kg
Atlasīti 25–36 no 128 rezultātiem