Skūšanās līdzekļi un piederumi
Showing all 12 results
-

Skūšanās kasetes Gillette Mach3 5gb
akcijaOriginal price was: €17,99.€12,89Current price is: €12,89. 2.58 €/gb -

Skuvekļi Gillette Blue3 Red vienr.liet.6+2gb
akcijaOriginal price was: €8,99.€7,39Current price is: €7,39. 7.39 €/gb -

Skuvekļi Gillette Blue3 Comfort vienr.liet.6+2gb
akcijaOriginal price was: €7,69.€7,39Current price is: €7,39. 7.39 €/gb -

Skūšanās aparāts Mach3 ar 2 kasetēm
akcijaOriginal price was: €10,89.€7,99Current price is: €7,99. 7.99 €/gb -

Skuvekļi Gillette2 vienr.liet.5gb
akcijaOriginal price was: €1,79.€1,39Current price is: €1,39. 0.28 €/gb -

Skūšanās aparāts Fusion ar 2 kasetēm
akcijaOriginal price was: €13,99.€11,29Current price is: €11,29. 11.29 €/gb -

Skūšanās aparāts Venus ar 2 kasetēm
akcijaOriginal price was: €9,49.€8,19Current price is: €8,19. 8.19 €/gb -

Skuvekļi Gillette Blue vienr.liet.ar mitr.strīpu 5gb
€2,99 0.60 €/gb -

Putas skūšanās Gillette sensitive 300ml
€3,69 12.30 €/l -

Krēms skūšanās ar kumelītēm 115ml
€1,39 12.09 €/l -

Gēls pēc skūš. BJ Skin Care 200ml
€1,79 8.95 €/l -

Balzams pēc skūšanās Elegance 200ml
€1,99 9.95 €/l
Showing all 12 results