HIGIĒNAS PRECES
Atlasīti 25–36 no 104 rezultātiem
-

Matu laka Nova Gold 400ml
€3,69 9.23 €/l -

Dušas želeja Palmolive Olive Milk 250ml
akcijaOriginal price was: €3,99.€2,89Current price is: €2,89. 11.56 €/l -

Dezodorants zīmulis Old Spice Wolfthorn 50ml
akcijaOriginal price was: €4,19.€3,49Current price is: €3,49. 69.80 €/l -

Hig.paketes Bella Teens Relax 10gb
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,29Current price is: €1,29. 0.13 €/gb -

Hig.paketes Bella Teens Sensitive 10gb
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,29Current price is: €1,29. 0.13 €/gb -

Skuvekļi Gillette Blue3 Red vienr.liet.6+2gb
akcijaOriginal price was: €8,99.€7,39Current price is: €7,39. 7.39 €/gb -

Putu ziepes Mayeri Greipfrūts 300ml
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,79Current price is: €1,79. 5.97 €/l -

Putu ziepes Mayeri Sensitive 300ml
akcijaOriginal price was: €2,59.€1,79Current price is: €1,79. 5.97 €/l -

Skūšanās kasetes Gillette Mach3 5gb
akcijaOriginal price was: €17,99.€12,89Current price is: €12,89. 2.58 €/gb -

Skuvekļi Gillette Blue3 Comfort vienr.liet.6+2gb
akcijaOriginal price was: €7,69.€7,39Current price is: €7,39. 7.39 €/gb -

Dezodorants izsmidz. Nivea Black&White siev.150ml
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,49Current price is: €3,49. 23.27 €/l -

Skūšanās aparāts Mach3 ar 2 kasetēm
akcijaOriginal price was: €10,89.€7,99Current price is: €7,99. 7.99 €/gb
Atlasīti 25–36 no 104 rezultātiem