Pārslas, biezputras, auzu pārslas
Atlasīti 1–12 no 37 rezultātiem
-

Pārslas Herkuless auzu ātri pagat. ar zemeņu gb. 210g
€3,35 15.95 €/kg -

Pārslas Herkuless ātri pagat.ar pienu un šokolādi 35g
akcijaOriginal price was: €0,63.€0,39Current price is: €0,39. 11.14 €/kg -

Pārslas Herkuless ātri pagat.ar zemenēm 35g
€0,59 16.86 €/kg -

Pārslas Herkuless auzu ātri pagat. ar ķiršiem 35g
akcijaOriginal price was: €0,63.€0,39Current price is: €0,39. 11.14 €/kg -

Pārslas Herkuless ārti pagat.auzu biezp.ar dzērvenēm 35g
akcijaOriginal price was: €0,63.€0,39Current price is: €0,39. 11.14 €/kg -

Pārslas Herkuless auzu ātri pagat.ar melleņu gb 35g
akcijaOriginal price was: €0,63.€0,39Current price is: €0,39. 11.14 €/kg -

Manna Dobeles Dzirnavnieks 500g
€0,99 1.98 €/kg -

Pārslas auzu polipr.500g
€1,05 2.10 €/kg -

Kuskuss Activus ātri pagat. ar čedaras sieru 60g
€1,19 17.00 €/kg -

Putra griķu Activus ātri pagat. ar vistas garšu 70g
€1,19 17.00 €/kg -

Manna 800g
€0,85 1.06 €/kg -

Pārslas rīsu Valdo ātri vārāmās 500g
€2,29 4.58 €/kg
Atlasīti 1–12 no 37 rezultātiem