Desas pusžāvētas
Atlasīti 1–12 no 50 rezultātiem
-

Desa Lauku p/ž Nākotne 300g
akcijaOriginal price was: €2,39.€1,69Current price is: €1,69. 5.63 €/kg -

Desa Mājas Nākotne 300g
€2,55 8.50 €/kg -

Salami k/ kūp.ar sieru Burmistro 450g
akcijaOriginal price was: €3,39.€2,89Current price is: €2,89. 6.42 €/kg -

Desa Jubilejas servelāde k/k 530g
akcijaOriginal price was: €4,59.€3,59Current price is: €3,59. 6.77 €/kg -

Desa auksti kūpināta Baltu sver.
akcijaOriginal price was: €11,35.€8,99Current price is: €8,99. -

Desa sviestmaižu žāvēta 135g
akcijaOriginal price was: €1,65.€1,39Current price is: €1,39. 10.30 €/kg -

Dūmdesa Neparastā ar sēkliņām RM 300g
€4,29 14.30 €/kg -

Desa Salami Alsungas 200g
€2,19 10.95 €/kg -

Desa pilndūmu svētku 250g
€3,89 15.56 €/gb -

Desa salami Dāņu puskūpināta 400g
€2,99 7.48 €/kg -

Desa Jūrmala a/k šķēlēs 110g
akcijaOriginal price was: €1,85.€1,29Current price is: €1,29. 11.73 €/kg -

Desa Salami a/k šķēlēs 110g
akcijaOriginal price was: €1,85.€1,29Current price is: €1,29. 11.73 €/kg
Atlasīti 1–12 no 50 rezultātiem