Pelmeņi (vareņki)
Atlasīti 1–12 no 21 rezultātiem
-

Pelmeņi mazie Jelgava 400g
€1,89 4.73 €/kg -

Pelmeņi Vecmāmiņas Classic 700g
€3,99 4.99 €/kg -

Pelmeņi ar gaļu Khinkali 400g
€4,79 11.98 €/kg -

Pelmeņi Mazulīši 700g
€3,39 4.84 €/kg -

Cepampelmeņi ar gaļu un sieru RM 450g
€3,59 7.98 €/kg -

Pelmeņi Mājas ar cūkgaļu RGK 500g
€2,89 5.78 €/kg -

Pelmeņi Pilsētas RM 1kg
€4,69 4.69 €/kg -

Pelmeņi Pilsētas 1kg
€3,65 3.65 €/kg -

Pelmeņi Mājas 1kg
€4,19 4.19 €/kg -

Pelmeņi Traditional ar vistas gaļu 400g
€3,99 9.98 €/kg -

Pelmeņi Mazulīši 400g
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,59Current price is: €1,59. 3.98 €/kg -

Pelmeņi Mazulīši 400g
akcijaOriginal price was: €1,95.€1,49Current price is: €1,49. 3.31 €/kg
Atlasīti 1–12 no 21 rezultātiem