Орехи, смеси орехов
Отображение 1–12 из 42
-

Zemesrieksti grauzdēti ar medu, cukuru un sāli Yes 150g
€1,89 12.60 €/kg -

Rieksti Indijas Arimex 300g
€7,49 24.97 €/kg -

Riekstu un rozīņu maisījums mix Arimex 500g
€5,99 11.98 €/kg -

Rieksti mandeles Arimex 300g
€5,99 19.97 €/kg -

Riekstu maisījums Royal mix Arimex 300g
€5,49 43.92 €/kg -

Zemesrieksti sālīti, grauzdēti Pauze 150g
€1,55 10.33 €/kg -

Rieksti indijas grauzdēti,sālīti Crunchy Nuts Arimex 120g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 14.92 €/kg -

Pistācijas grauzdētas, sālītas Crunchy Nuts Arimex 100g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 17.90 €/kg -

Zemesrieksti Estrella ar pikantu paprikas garšu 140g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,45Текущая цена: €1,45. 10.36 €/kg -

Riekstu, augļu maisījums ikdienu Alis Co 500g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,99.€4,39Текущая цена: €4,39. 8.78 €/kg -

Riekstu maisījums kārumniekiem 300g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,79.€4,39Текущая цена: €4,39. 14.63 €/kg -

Pistācijas Arimex Premium 250g
€6,49 25.96 €/kg
Отображение 1–12 из 42