Зефир, мармелад, драже, халва, марципан фасованные
Отображение 1–12 из 46
-

Zefīrs ar vaniļas garšu Skrīveru 170g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,29.€1,79Текущая цена: €1,79. 10.53 €/kg -

Zefīrs Maigums aveņu šokolādē mini 185g
€6,59 35.62 €/kg -

Zefīrs Marshmallow 210g
€3,35 15.95 €/kg -

Zefīrs Maigums ar Rīgas Balz.upeņu pild.185g
€6,69 36.16 €/kg -

Zefīrs Maigums vaniļas 185g
€6,69 36.16 €/kg -

Zefīrs melleņu 200g
€2,69 13.45 €/kg -

Zefīrs sirdsformas šokolādē Maigums 135g
€4,74 35.11 €/kg -

Halva zemesriekstu ar ananāsiem Niko 60g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,95.€0,75Текущая цена: €0,75. 12.50 €/kg -

Pastilas sūkājamas Orange Ginger Mynthon 31g
€0,99 31.94 €/kg -

Konfekte marcipāna Pauze ar šokolādi un apelsīnu 90g
€1,99 22.11 €/kg -

Halva zemesriekstu ar pistācijām Niko 60g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,95.€0,75Текущая цена: €0,75. 12.50 €/kg -

Halva zemesriekstu ar ķiršiem Niko 60g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,95.€0,75Текущая цена: €0,75. 12.50 €/kg
Отображение 1–12 из 46