Соусы
Отображение 1–12 из 58
-

Balzamiko krēms Santolino 0.25l
€2,29 9.16 €/l -

Mērce čili saldā EF 250ml
€2,29 9.16 €/l -

Mērce čilli saldā EF 870g
€3,99 5.50 €/kg -

Pesto vegānu ar saulē kaltēt.tomātiem Filippo Berio 190g
€3,79 19.95 €/kg -

Mērce pesto verde Filippo Berio 190g
€3,79 19.95 €/kg -

Pesto vegānu ar baziliku Filippo Berio 190g
€3,79 19.95 €/kg -

Mērce pesto ar saulē kaltētiem tomātiem Filippo Berio 190g
€3,79 19.95 €/kg -

Mērce adžikas Pūre 260g
€2,49 8.89 €/kg -

Mērce salātu Balzamiko 380ml
€2,69 7.08 €/l -

Mērce salātu dārzeņu 380ml
€1,89 4.97 €/l -

Mērce salātu 385g
€1,89 4.91 €/kg -

Mērce mango EF 250ml
€2,79 11.16 €/l
Отображение 1–12 из 58