Кремы, десерты, желе, сырки, пудинги
Отображение 1–12 из 71
-

Pudiņš proteīna Profeel ar piena šok.gar.un saldināt. 150g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€0,89Текущая цена: €0,89. -

Deserts biezpiena Latgale ar melleņu piedevu 160g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,79Текущая цена: €0,79. 4.94 €/kg -

Deserts biezpiena Latgale ar persiku piedevu 160g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,79Текущая цена: €0,79. 4.94 €/gb -

Biezpiena sieriņš Baltais vaniļas 38g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,45.€0,35Текущая цена: €0,35. 9.21 €/kg -

Deserts Mertinger zemeņu ar putukrējumu 125g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,49.€0,39Текущая цена: €0,39. 3.12 €/kg -

Biezpiena sieriņš Baltais Plombino 38g
€0,45 11.84 €/kg -

Rīsu putra ar ķiršiem Annele 6% 200g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,19.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/kg -

Rīsu putra ar aprikozēm Annele 6% 200g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,19.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/kg -

Saldā krējuma krēms Kārums karameļu 150g
€1,15 7.67 €/kg -

Batoniņš piena Milino ar kakao 30g
€0,39 -

Batoniņš piena Milino ar medu 28g
€0,39 -

Magija biezp.sieriņš ar bārbeles pildījumu 40g
€0,55 12.22 €/kg
Отображение 1–12 из 71