Орехи, смеси орехов
Отображение 1–12 из 42
-

Zemesrieksti grauzdēti ar skābā krēj.un sīpolu garš.Yes 150g
€1,89 12.60 €/kg -

Zemesrieksti grauzdēti ar medu, cukuru un sāli Yes 150g
€1,89 12.60 €/kg -

Zemesrieksti grauzdēti ar sojas mērces garšu Yes 150g
€1,89 12.60 €/kg -

Rieksti Indijas Arimex 300g
€7,49 24.97 €/kg -

Riekstu un rozīņu maisījums mix Arimex 500g
€5,99 11.98 €/kg -

Pistācijas Arimex Premium 250g
€6,49 25.96 €/kg -

Rieksti Ādažu pikantais čili 140g
€2,99 21.36 €/kg -

Rieksti Ādažu zilais siers 140g
€2,99 21.36 €/kg -

Rieksti mandeles Arimex 300g
€5,99 19.97 €/kg -

Zemesrieksti grauzdēti ar sāli Arimex 500g
€2,99 5.98 €/kg -

Riekstu maisījums Arimex studentu food premium 300g
€5,99 19.97 €/kg -

Riekstu maisījums Royal mix Arimex 300g
€5,49 43.92 €/kg
Отображение 1–12 из 42