СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 37–48 из 887
-

Šokolādes tāfele Lukss Roze 90g
€2,99 33.22 €/kg -

Riekstu un rozīņu maisījums mix Arimex 500g
€5,99 11.98 €/kg -

Konfekte piena Skrīveru gotiņa assorti 250g
€3,09 12.36 €/kg -

Vafeles Wafers ar šokolādes pildījumu Roshen 216g
€1,99 9.21 €/kg -

Čipsi Estrella Bites ar grilētu BBQvistiņu garšu 110g
€1,85 16.82 €/kg -

Vafeles Wafers ar piena krēma pildījumu Roshen 216g
€1,99 9.21 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka krējuma,sīpolu 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka siers 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Čipsi Ādažu draugu paka tomātu 180g
€2,79 15.50 €/kg -

Konfektes želejas Fini sour laces 85g
€1,29 15.18 €/kg -

Zefīrs ar vaniļas garšu Skrīveru 170g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,29.€1,79Текущая цена: €1,79. 10.53 €/kg -

Sausās brokastis Nestle Corn Flakes bez glūtēna 375g
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,99.€2,99Текущая цена: €2,99. 7.97 €/kg
Отображение 37–48 из 887